Urządzenia aktywne LAN


Podstawą dobrze funkcjonującej sieci jest niezawodny i wysokiej jakości sprzęt. Dlatego też oferujemy sprzęt sieciowy wiodących producentów takich jak Cisco systems, Juniper Networks czy Extreme Networks, które są uważane za najlepszych producentów. Dostarczamy zarówno switche, routery, moduły, urządzenia firewall, karty rozszeżeń, kable oraz wiele innych urządzeń i podzespołów. Jednakże to oferują również inni dostawcy.

Wiodące marki:

  • Systemy zabezpieczeń - IBT POLSKA
Systemy zabezpieczeń - IBT POLSKA

Extreme Networks znajduje się w światowej czołówce producentów dostarczających rozwiązań sieciowych oraz z zakresu bezpieczeństwa dla sieci korporacyjnych i ISP. Założona w roku 1996 firma już w rok później, jako swój pierwszy produkt, wprowadziła na rynek gigabitowy przełącznik Ethernet warstwy 3. W sierpniu 2013 r. Extreme ogłosiło przejęcie Enterasys Networks – producenta rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa, kontroli dostępu i zarządzania sieciami.

Systemy zabezpieczeń - IBT POLSKA

Firma Cisco Systems została założona w 1984 r., by stać się liderem oferującym szeroką gamę wszelakich rozwiązań sieciowych. Obecnie sieci teleinformatyczne stały się najważniejszą formą komunikacji zarówno w biznesie, edukacji, jak i w sektorze publicznym każdego państwa. Sprzęt, oprogramowanie oraz usługi oferowane przez Cisco umożliwiają zbudowanie nowoczesnej bezpiecznej i elastycznej infrastruktury sieciowej, zwiększając produktywność oraz dając zadowolenie klientowi. Wizją Cisco jest zmienić sposób, w jaki ludzie pracują, żyją, bawią się i uczą.

Systemy zabezpieczeń - IBT POLSKA

Juniper Networks jest wiodącym globalnym dostawcą rozwiązań sieciowych i bezpieczeństwa. Korporacja została założona w 1995 roku w celu dostarczania wysokowydajnych routerów, umożliwiających szybki rozwój ówczesnego Internetu. Początkowo produkty Juniper Networks były obecne jedynie na rynku Service Provider, gdzie zdobyły bardzo szerokie uznanie (głównie ze względu na wydajność i niezawodność wynikającą z pierwotnych decyzji projektowych). Następnie portfolio produktów zostało rozszerzone  o rozwiązania dla sektora Enterprise.

Zastosowanie doświadczeń wyniesionych z rynku SP zaowocowało bardzo wydajnymi i niezawodnymi urządzeniami, które są używane w coraz większym odsetku przedsiębiorstw. Obecnie Klientami Juniper Networks są najwięksi operatorzy telekomunikacyjni, przedsiębiorstwa, agencje rządowe, instytucje naukowe oraz finansowe.